• standaard

UPDATE maatregelen COVID-19

 

Beste leden,
 
Helaas is Nederland sinds 15 december 2020 in een lockdown terecht gekomen. Wij hebben op last van het kabinet onze deuren weer moeten sluiten en jij als lid wordt geacht zoveel als mogelijk thuis te blijven en niet samen te komen. Deze maatregelen duren in ieder geval tot en met 9 februari dit jaar. We hebben een dubbel gevoel bij de maatregelen die jullie en ons bedrijf raken. Enerzijds begrijpen we dat het kabinet heeft ingegrepen, omdat het aantal besmettingen snel steeg en de medische zorg in een ‘zwart scenario’ dreigde te belanden. Anderzijds is het juist belangrijk dat mensen kunnen sporten en bewegen en invulling kunnen geven aan een gezonde(re) leefstijl. Bovendien zijn fitnesscentra de afgelopen maanden geen besmettingshaarden van COVID-19 geweest. Integendeel zelfs.
 
De noodzakelijke overheidsmaatregel heeft grote gevolgen voor ons, maar ook voor jou. Juist in een periode dat een gezonde levensstijl en weerstand essentieel zijn, kunnen wij je daarin niet ondersteunen. Dat spijt ons. We hopen vooral dat iedereen in beweging blijft, ook nu het niet mogelijk is om samen te komen en binnen te sporten. Wel kunt u natuurlijk gebruik maken van het aanbod dat we u wel aan kunnen bieden:

 1. Lessen op locatie;
 2. Lessen via Live Stream;
 3. On demand lessen;
 4. Coaching voeding met VYTAL;
 5. UitwegTheek blijft van kracht tot 2 februari (tussen 2 en 7 februari materialen terug). 

 

Uiteraard krijgen wij veel vragen met betrekking tot de betaling van abonnementsgelden voor januari. We hebben er alle begrip voor dat dit in de huidige situatie weer vragen oproept.
 
De maatregelen maken het zowel voor jou als ons onmogelijk om je in het centrum te (laten) sporten. Als onderneming krijgen wij een (klein) deel van de kosten vergoed, maar zeker niet alles. Het advies van o.a. NL Actief, de overkoepelende brancheorganisatie voor ondernemers in het sport- en bewegingsbedrijf, is dan ook om samen met onze leden - jou dus - te kijken naar een compensatie op maat. Dat wij noodgedwongen gesloten zijn, wil namelijk niet zeggen dat we je nu niet kunnen helpen bij een gezondere leefstijl en je kunnen adviseren. Om je in deze uitzonderlijke tijd toch van dienst te kunnen zijn, bieden we je de volgende compensatiemaatregelen aan:

1.Bevriezen of Compensatie in tijd * 
2.Ik geef 100% steun aan Sportingclub De Uitweg en de medewerkers!

*bij bevriezen geen mogelijkheid tot aanbod 1 tot en met 5 zie boven!

Wij willen jou vragen om jou compensatie keuze door te geven, wanneer je geen keuze doorgeeft gaan we ervan uit dat je ons wilt steunen. 

We beseffen dat we opnieuw een beroep doen op jouw support en begrip in deze bizarre tijd. Juist omdat bewegen weerstand verhogend werkt, zouden wij liever vandaag dan morgen de deuren voor jullie openen, maar de maatregelen laten dit niet toe. Het is dan ook een gezamenlijk en mondiaal probleem, waar we alleen met een goede samenwerking uit kunnen komen. Hopelijk blijft hierdoor het aantal coronabesmettingen dalen en brengt ook de vaccinatie verlichting, zodat alles snel weer terug keert naar het ‘oude normaal’ en we samen met jou weer met plezier kunnen sporten en bewegen.
 
Heb je vragen, suggesties of opmerkingen, laat het ons weten. De deuren van onze club zijn verplicht gesloten, maar wij staan desondanks voor je klaar!
 

Bedankt voor jullie begrip en steun en blijf vooral gezond en zorg goed voor elkaar.

Met gezonde groet,
en ook namens Eline, Karin, Lia, Lisa, Malissa, Mitra, Morris, Wijnand, Chakira, Diane, Elles, Ferdi, Glenn, Heidi, Kevin Thielman, Leslie, Mandy, Mart, Maurice, Patricia, Priya, Zahra, Erika, Marianne, Michell en Hafid.
 
Kevin Curiel
Managing Director Sportingclub De Uitweg
 
ps. Mocht je vragen hebben over dit bericht dan zullen we middels info@sportingclubdeuitweg.nl je vragen zo goed mogelijk beantwoorden.

 

 

 

 

Buiten sporten onder begeleiding van een coach aan maximaal 2 personen is momenteel toegestaan. ????????
Wij bieden per direct 30 minuten trainingen aan op onze binnenplaats.
Wij proberen al onze leden in de loop van deze week te bellen om de trainingen in te plannen.
Kan je niet wachten bel dan alvast naar de club ?
Tot snel ? 

 

 
 
 
 
 

Nieuws

 • Persconferentie 14 januari 2022

  Persconferentie 14 januari 2022 We hebben in de persconferentie de bevesti...

  Lees meer
 • kabinet besluit tot strenge lockdown

  kabinet besluit tot strenge lockdown   De maatregelen zijn...

  Lees meer
Meer nieuws
 • reclame1

  Gezond Gewicht

  Bereik met diverse programma’s een gezond gewicht en ontdek hoe voeding en leefstijl hieraan kunnen bijdragen

  Lees meer
 • reclame2

  Optimale Conditie

  Met behulp van professionele cardio-apparatuur en groepslessen werk je bij ons op een prettige manier aan een betere conditie

  Lees meer
 • reclame3

  Kracht

  Ontwikkel je lichaamskracht met behulp van zowel onze geavanceerde krachtapparatuur als onze vrije gewichten

  Lees meer
 • reclame 4

  Wellness

  Tijdens onze ontspannen yoga- en pilateslessen ontwikkel je naast sterke spieren ook een betere houding en souplesse

  Lees meer
 • Marleen

  "Een fijne sportschool met top begeleiding naar je doel, heel erg fijn! Goede motivatie om door te gaan!"

  Marleen
 • Gill

  "Supergezellige sportschool waar de mens op nummer één staat."

  Gill
 • Claudia

  "Een no-nonsense sportschool. Gezellig en een zeer professionele begeleiding. Voor elk wat wils, gewoon top!"

  Claudia
 • Joost

  "Een begrip in Hillegersberg-Schiebroek. De betere en hippe sportschool. Waar ook tijd is om te kletsen..."

  Joost
 • Laura Kateman

  "Fijne, onbedwongen sfeer die je zeker thuis laat voelen"

  Laura Kateman
 • Leonie Reijm

  "Onder begeleiding sporten & divers aanbod aan groepslessen"

  Leonie Reijm