• standaard

UPDATE COVID-19 Maatregelen tot en met ten minste 2 maart

Onze club is al een tijdje gesloten. Maar onze trainers en instructeurs zitten niet stil. Om jullie te inspireren om thuis te bewegen en fit te blijven, hebben wij onze LIVESTREAM lessen ruim 20 per week en geven wij 1 op 2 training smallgroup/PT'30 in onze OUTDOOR GYM. Op onze MYWELLNESS app vinden jullie inspirerende video’s om thuis in beweging te blijven en kan je LIVESTREAM lessen volgen. In de MYWELLNESS app kan je ook  een plek reserveren voor een 1 op 2 training smallgroup/PT'30 en hebben wij ook OUTDOOR VRIJE TRAINING plekken.
 
Zodat jullie fit en gemotiveerd blijven bieden wij het volgende aan:

 1. Lessen op locatie (1 op 2 training en vrije training reserveren via de app);
 2. Lessen via Live Stream;
 3. On demand lessen;
 4. Coaching voeding met VYTAL;
 5. UitwegTheek blijft van kracht tot 28 februari (tussen 22 en 27 februari materialen terug). 

Ondanks dat we in beweging blijven en niet stil zitten is het een lastige periode voor ons als bedrijf. We krijgen als onderneming maar een (klein) deel van de kosten vergoed en zijn dus echt afhankelijk van jullie als onze trouwe leden. Het advies van o.a. NL Actief, de overkoepelende brancheorganisatie voor ondernemers in het sport- en bewegingsbedrijf, is dan ook om samen met onze leden - jou dus - te kijken naar een compensatie op maat. Dat wij noodgedwongen gesloten zijn, wil namelijk niet zeggen dat we je nu niet kunnen helpen bij een gezondere leefstijl en je kunnen adviseren. Om je in deze uitzonderlijke tijd toch van dienst te kunnen zijn, bieden we je de volgende compensatiemaatregelen aan:

1. Bevriezen of Compensatie in tijd * 
2. Ik betaal 1 maand wel en 1 maand niet (om de maand betalen tot we weer open zijn)*
3. Ik geef 100% steun aan Sportingclub De Uitweg en de medewerkers!

*bij "1. Bevriezen of Compensatie in tijd" of "2. Ik betaal 1 maand wel en 1 maand niet" kan je geen gebruik maken van het aanbod 1 tot en met 5 zie boven! 
bij optie 2 alleen in de maand die je niet betaald kan je geen gebruik maken van het aanbod 1 tot en met 5.  


Wij willen jou vragen om jou compensatie keuze door te geven, wanneer je geen keuze doorgeeft gaan we ervan uit dat je ons wilt steunen. Is jouw abonnement als reeds bevroren dan zullen we dit verlengen tot het moment dat wij deuren weer mogen openen. 

Wij beseffen ons maar al te goed dat dit zeer bijzondere tijden zijn in alle sectoren en dat we opnieuw een beroep doen op jouw support en begrip in deze bizarre tijd. Liever vandaag dan morgen ontvangen wij jullie weer op de club juist omdat bewegen weerstand verhogend werkt maar de maatregelen laten dit niet toe. Het is dan ook een gezamenlijk en mondiaal probleem, waar we alleen met een goede samenwerking uit kunnen komen. Hopelijk blijft hierdoor het aantal coronabesmettingen dalen en brengt ook de vaccinatie verlichting, zodat alles snel weer terug keert naar het ‘oude normaal’ en we samen met jou weer met plezier kunnen sporten en bewegen.
 
Heb je vragen, suggesties of opmerkingen, laat het ons weten. De deuren van onze club zijn verplicht gesloten, maar wij staan desondanks voor je klaar!
 

Hopelijk kunnen we jou binnenkort weer echt ‘live’ ontmoeten binnen in onze club! Bedankt voor jullie begrip en steun en blijf vooral gezond en zorg goed voor elkaar.

Met gezonde groet,
en ook namens Eline, Karin, Lia, Lisa, Malissa, Mitra, Morris, Wijnand, Chakira, Diane, Elles, Ferdi, Glenn, Heidi, Kevin Thielman, Leslie, Mandy, Mart, Maurice, Patricia, Priya, Zahra, Erika, Marianne, Michell en Hafid.
 
Kevin Curiel
Managing Director Sportingclub De Uitweg
 
ps. Mocht je vragen hebben over dit bericht dan zullen we middels info@sportingclubdeuitweg.nl je vragen zo goed mogelijk beantwoorden.

 

Nieuws

 • Persconferentie 14 januari 2022

  Persconferentie 14 januari 2022 We hebben in de persconferentie de bevesti...

  Lees meer
 • kabinet besluit tot strenge lockdown

  kabinet besluit tot strenge lockdown   De maatregelen zijn...

  Lees meer
Meer nieuws
 • reclame1

  Gezond Gewicht

  Bereik met diverse programma’s een gezond gewicht en ontdek hoe voeding en leefstijl hieraan kunnen bijdragen

  Lees meer
 • reclame2

  Optimale Conditie

  Met behulp van professionele cardio-apparatuur en groepslessen werk je bij ons op een prettige manier aan een betere conditie

  Lees meer
 • reclame3

  Kracht

  Ontwikkel je lichaamskracht met behulp van zowel onze geavanceerde krachtapparatuur als onze vrije gewichten

  Lees meer
 • reclame 4

  Wellness

  Tijdens onze ontspannen yoga- en pilateslessen ontwikkel je naast sterke spieren ook een betere houding en souplesse

  Lees meer
 • Marleen

  "Een fijne sportschool met top begeleiding naar je doel, heel erg fijn! Goede motivatie om door te gaan!"

  Marleen
 • Gill

  "Supergezellige sportschool waar de mens op nummer één staat."

  Gill
 • Claudia

  "Een no-nonsense sportschool. Gezellig en een zeer professionele begeleiding. Voor elk wat wils, gewoon top!"

  Claudia
 • Joost

  "Een begrip in Hillegersberg-Schiebroek. De betere en hippe sportschool. Waar ook tijd is om te kletsen..."

  Joost
 • Laura Kateman

  "Fijne, onbedwongen sfeer die je zeker thuis laat voelen"

  Laura Kateman
 • Leonie Reijm

  "Onder begeleiding sporten & divers aanbod aan groepslessen"

  Leonie Reijm