• standaard

Sporting Club De Uitweg doet weer mee aan 'Let's Move For a Better World'!

Sporting Club De Uitweg doet ook in 2019 weer mee aan 'Let's Move For a Better World'!

Doneer je moves bij Sporting Club De Uitweg!

Let's Move For a Better World!

 

Let’s Move For a Better World 11 - 30 maart 2019

Voor het derde jaar op rij doen wij mee met de Let’s Move For a Better World-challenge. De campagne zal van start gaan op 11 maart en zal op 30 maart afgesloten worden. Bekijk op YouTube alvast onze super-coole video. Dan kom je helemaal in de stemming!
https://youtu.be/TP6OQJ1Wk6g
 

Wat is Let’s Move For a Better World?

Technogym heeft deze wereldwijde campagne in het leven geroepen om meer mensen in beweging te krijgen. Let’s Move For a Better World is een krachtige boodschap die ons wijst op de gevaren van overgewicht en de daaraan gerelateerde problemen. Een boodschap die ons motiveert om een nog actievere levensstijl aan te nemen. Laten we ons inzetten voor een gezondere wereld. Door meer sociale interactie brengen we de sportvloer bij een breder publiek onder de aandacht.
Omdat deze doelstelling Sportingclub De Uitweg aan het hart gaat, zijn wij ook dit jaar weer van de partij. Ieder jaar steunen wij met de Let’s Move een sport-gerelateerd doel. Het doel dat wij dit jaar hebben uitgekozen is: Rotterdam Sportsupport!
 

Rotterdam Sportsupport

“Rotterdam Sportsupport staat voor de kracht van sportverenigingen en hun bijdrage aan een beter Rotterdam. Wij gaan voor een stad waar iedereen sportief en maatschappelijk kan meedoen. Rotterdam Sportsupport kent de lokale situaties en ondersteunt, stimuleert en faciliteert de Rotterdamse breedtesport met experts en toonaangevende programma’s.”
https://www.rotterdamsportsupport.nl/over-ons/
https://youtu.be/5xSQSDUYOLc
Technogym (de leverancier van onze sporttoestellen) beloont de totaalscore aan MOVEs op drie levels: 1 miljoen MOVEs levert €250 op, 3 miljoen MOVEs €3.000 en 10 miljoen MOVEs €10.000. Iedere deelnemende locatie maakt kans! Het gekozen goede doel mag voor dit bedrag Technogym-producten uitkiezen.
Het is geweldig als onze club die 1 miljoen MOVEs bij elkaar kan krijgen. Maar ons hoofddoel is om meer mensen in beweging te krijgen. Wij nodigen jullie uit om bij ons MOVEs te komen maken. Wij stellen onze locatie beschikbaar, zowel voor onze leden als voor niet-leden!
 

Extra buitentrainingen voor extra MOVEs!

In de periode van 11 tot en met 30 maart zullen wij alle deelnemers de gelegenheid bieden om lekker buiten nog wat extra MOVEs te verzamelen. Op de dinsdag- en donderdagavond bieden wij jullie een hardlooptraining aan. Deze zal plaatsvinden van 19.30 tot 20.30 uur. Onder begeleiding van een marathonloper kunnen jullie dan heerlijk uitwaaien langs de Bergse plas!
 

Wandelgroep met na afloop een brunch

Op zaterdag van 09.00 tot 11.00 uur gaan we met een groep wandelen. Als we weer terugkomen, zal er een heerlijke, verzorgde brunch voor de deelnemers klaarstaan.
 

Voorwaarden voor de buitenactiviteiten:

· Je bent aangemeld voor de Let’s Move For a Better World-challenge
· Je downloadt de mywellness-app en logt in met je account
· Je bent in het bezit van een telefoon met GPS
 

Meedoen kost niets!

Met deze challenge kan je een doel steunen zonder dat het je een cent kost. Waar vind je dat nog in deze tijd? Tot ziens bij een of meer Let’s Move-activiteiten!
 

Nieuws

 • Persconferentie 14 januari 2022

  Persconferentie 14 januari 2022 We hebben in de persconferentie de bevesti...

  Lees meer
 • kabinet besluit tot strenge lockdown

  kabinet besluit tot strenge lockdown   De maatregelen zijn...

  Lees meer
Meer nieuws
 • reclame1

  Gezond Gewicht

  Bereik met diverse programma’s een gezond gewicht en ontdek hoe voeding en leefstijl hieraan kunnen bijdragen

  Lees meer
 • reclame2

  Optimale Conditie

  Met behulp van professionele cardio-apparatuur en groepslessen werk je bij ons op een prettige manier aan een betere conditie

  Lees meer
 • reclame3

  Kracht

  Ontwikkel je lichaamskracht met behulp van zowel onze geavanceerde krachtapparatuur als onze vrije gewichten

  Lees meer
 • reclame 4

  Wellness

  Tijdens onze ontspannen yoga- en pilateslessen ontwikkel je naast sterke spieren ook een betere houding en souplesse

  Lees meer
 • Marleen

  "Een fijne sportschool met top begeleiding naar je doel, heel erg fijn! Goede motivatie om door te gaan!"

  Marleen
 • Gill

  "Supergezellige sportschool waar de mens op nummer één staat."

  Gill
 • Claudia

  "Een no-nonsense sportschool. Gezellig en een zeer professionele begeleiding. Voor elk wat wils, gewoon top!"

  Claudia
 • Joost

  "Een begrip in Hillegersberg-Schiebroek. De betere en hippe sportschool. Waar ook tijd is om te kletsen..."

  Joost
 • Laura Kateman

  "Fijne, onbedwongen sfeer die je zeker thuis laat voelen"

  Laura Kateman
 • Leonie Reijm

  "Onder begeleiding sporten & divers aanbod aan groepslessen"

  Leonie Reijm