• standaard

Mededeling laag btw-tarief van 6 % naar 9%

Géén btw verhoging op sport

De btw-verhoging van 6% naar 9% maakt o.a. sport duurder. De verhoging is in strijd met de ambitie van de overheid een gezonde leefstijl te stimuleren. De ziektezorg kent geen btw. Dit moet ook gelden voor preventieve zorg als gezonde voeding en sport. Oftewel: échte gezondheidszorg!

Klik hier en onderteken de petitie! 


Beste leden van Sportingclub De Uitweg,

In deze brief willen wij jullie uitleggen hoe bij ons de verhoging van het lage btw-tarief van 6% naar 9% in zijn werk zal gaan.

Het lage btw-tarief wordt toegepast in de sectoren horeca, agro, recreatie, sport, cultuur en bouw. Ook fietsenmakers, schoenmakers, kleermakers en kappers berekenen het 6%-tarief. De btw-verhoging heeft uiteraard effect op de uiteindelijke prijs van goederen en diensten.

Ook wij als Sportingclub De Uitweg moeten met ingang van 1 januari 2019  9% btw gaan berekenen. Dit betekent dat wij onze prijzen moeten aanpassen. Overigens zal ook het jaarlijkse inflatiepercentage meegenomen worden in onze nieuwe tarieven.

Er is een mogelijkheid om nog een aantal maanden het lage btw-tarief van 6% te blijven betalen. Alles wat geleverd wordt in 2019 maar wel al betaald is in 2018, mag van de Belastingdienst nog tegen het oude tarief berekend worden. Betaal je dus in december 12 maanden vooruit, dan train je nog het hele jaar tegen het lage btw-tarief.

Wil jij voor een bepaalde periode nog in het 6%-tarief blijven? Geef dan voor 15 december a.s. aan ons door hoeveel maanden je vooruit wilt betalen, dan regelen wij dit voor jou. Wanneer je twaalf maanden vooruit betaalt, krijg je van ons bovendien de 13e maand cadeau!

Aangezien wij de incasso altijd in december draaien, betalen al onze leden over de maand januari nog het lage btw-tarief van 6% - mits de betaling goed verloopt. Bij een stornering van de incasso zal het bedrag in januari in het nieuwe tarief zitten.

In het kort: Vanaf 2019 gaat het lage btw-tarief van 6 naar 9%, wij passen onze prijzen aan en nemen ook de jaarlijkse inflatie mee. Betaal je in december een x aantal maanden vooruit dan blijf je voor die periode nog in ons oude tarief. Bij twaalf maanden vooruit betalen is de 13e maand gratis.

Heb je nog vragen, stuur dan een e-mail naar: kevin@sportingclubdeuitweg.nl

Met sportieve groet,

Kevin Curiel,
Managing Director Sportingclub De Uitweg

Nieuws

 • Persconferentie 14 januari 2022

  Persconferentie 14 januari 2022 We hebben in de persconferentie de bevesti...

  Lees meer
 • kabinet besluit tot strenge lockdown

  kabinet besluit tot strenge lockdown   De maatregelen zijn...

  Lees meer
Meer nieuws
 • reclame1

  Gezond Gewicht

  Bereik met diverse programma’s een gezond gewicht en ontdek hoe voeding en leefstijl hieraan kunnen bijdragen

  Lees meer
 • reclame2

  Optimale Conditie

  Met behulp van professionele cardio-apparatuur en groepslessen werk je bij ons op een prettige manier aan een betere conditie

  Lees meer
 • reclame3

  Kracht

  Ontwikkel je lichaamskracht met behulp van zowel onze geavanceerde krachtapparatuur als onze vrije gewichten

  Lees meer
 • reclame 4

  Wellness

  Tijdens onze ontspannen yoga- en pilateslessen ontwikkel je naast sterke spieren ook een betere houding en souplesse

  Lees meer
 • Marleen

  "Een fijne sportschool met top begeleiding naar je doel, heel erg fijn! Goede motivatie om door te gaan!"

  Marleen
 • Gill

  "Supergezellige sportschool waar de mens op nummer één staat."

  Gill
 • Claudia

  "Een no-nonsense sportschool. Gezellig en een zeer professionele begeleiding. Voor elk wat wils, gewoon top!"

  Claudia
 • Joost

  "Een begrip in Hillegersberg-Schiebroek. De betere en hippe sportschool. Waar ook tijd is om te kletsen..."

  Joost
 • Laura Kateman

  "Fijne, onbedwongen sfeer die je zeker thuis laat voelen"

  Laura Kateman
 • Leonie Reijm

  "Onder begeleiding sporten & divers aanbod aan groepslessen"

  Leonie Reijm