• standaard

21 dagen Challenge, of: Hoe overleef ik de feestdagen

In december bieden wij een 21 dagen Challenge aan, in combinatie met een Hoe overleef ik de feestdagen pakket. We starten maandag op 4 december en je zult 21 dagen lang een echte uitdaging aangaan. Je wordt wekelijks gecoacht en krijgt een compleet voedingsplan. Tevens leer je hoe je met alle verleidingen tijdens de feestdagen moet omgaan. Je zult zeker afslanken en met meer zelfvertrouwen van de feestdagen kunnen genieten.

Kosten voor onze leden: 69 euro en voor niet-leden:  99 euro.

Meld je snel aan, we hebben plek voor maximaal 12 personen. Klik hier om je aan te melden!

Ben jij ook benieuwd hoe vitaal je bent? Op 13 en 20 december om 19.00 uur organiseert onze vitaliteitscoach en personal trainer Michell Kläring een Vitality Worx spreekuur. Stuur vóór 5 december een mailtje naar info@vitalityworx.nl met als titel: JA IK WIL VITAAL ZIJN. Daarna ontvang je een mail terug met wat testjes die je kunt invullen. Deze zullen dan één-op-één besproken worden tijdens het spreekuur. Je krijgt dan alle gelegenheid om je vragen te stellen.

Wees er snel bij, want er is maar beperkt plek.

Nieuws

 • Interview Morris

  Beste Lezers, Deze maand hielden we een interview met coach Morris. Lees s...

  Lees meer
 • Adem je vrij!

  Adem is de basis van alles - Adem is leven - Bewust ademen is bewust leven

  Lees meer
Meer nieuws
 • reclame1

  Gezond Gewicht

  Bereik met diverse programma’s een gezond gewicht en ontdek hoe voeding en leefstijl hieraan kunnen bijdragen

  Lees meer
 • reclame2

  Optimale Conditie

  Met behulp van professionele cardio-apparatuur en groepslessen werk je bij ons op een prettige manier aan een betere conditie

  Lees meer
 • reclame3

  Kracht

  Ontwikkel je lichaamskracht met behulp van zowel onze geavanceerde krachtapparatuur als onze vrije gewichten

  Lees meer
 • reclame 4

  Wellness

  Tijdens onze ontspannen yoga- en pilateslessen ontwikkel je naast sterke spieren ook een betere houding en souplesse

  Lees meer
 • Marleen

  "Een fijne sportschool met top begeleiding naar je doel, heel erg fijn! Goede motivatie om door te gaan!"

  Marleen
 • Gill

  "Supergezellige sportschool waar de mens op nummer één staat."

  Gill
 • Claudia

  "Een no-nonsense sportschool. Gezellig en een zeer professionele begeleiding. Voor elk wat wils, gewoon top!"

  Claudia
 • Joost

  "Een begrip in Hillegersberg-Schiebroek. De betere en hippe sportschool. Waar ook tijd is om te kletsen..."

  Joost

Om jou zo goed mogelijk te helpen de juiste informatie te vinden, gebruiken we cookies op deze website. Hiermee kunnen we (soms in samenwerking met derden) jouw internetgedrag volgen. Als je verder gaat op deze website, gaan we er vanuit dat je daar akkoord mee bent. Meer weten? Bekijk onze cookiepagina.