• standaard

Let's move for a better world!

Let’s Move For a Better World 11 - 30 maart 2019

Wat is Let’s Move For a Better World? Een wereldwijde campagne vanuit Technogym om meer mensen in beweging te krijgen. Een krachtige boodschap die sportcentra, leden, coaches en community's wijst op de gevaren van obesitas en de daaraan gerelateerde problemen. Een krachtige boodschap die hen motiveert om ​​een nog actievere levensstijl aan te nemen en om zich in te zetten voor een gezondere wereld en meer sociale interactie die leidt tot populariteitswinst op de sportvloer en op sociale netwerken.

Uiteraard doet Sportingclub De Uitweg hier ook aan mee waarbij wij dit jaar Rotterdam Sportsupport ondersteunen! Rotterdam Sportsupport ‘Rotterdam Sportsupport staat voor de kracht van sportverenigingen en hun bijdrage aan een beter Rotterdam. Wij gaan voor een stad waar iedereen sportief en maatschappelijk kan meedoen. Rotterdam Sportsupport kent de lokale situaties en ondersteunt, stimuleert en faciliteert de Rotterdamse breedtesport met experts en toonaangevende programma’s.’ https://www.rotterdamsportsupport.nl/... https://youtu.be/5xSQSDUYOLc

Onze leden maar ook niet-leden gaan MOVES verzamelen, dit kunnen ze doen in de sportclub maar ook buiten de sportclub met koppeling van onze Mywellness App met bijvoorbeeld runkeeper of strava. Al deze MOVES worden verzameld tussen 11 en 30 maart.

In die periode stellen wij onze locatie beschikbaar om MOVES te verzamelen en gaan wij ook buitenactiviteiten organiseren zoals wandelgroepen/ hardloopgroepen/ fietsen enz. om zoveel mogelijk MOVES te verzamelen (mensen in beweging te krijgen).

Prijzen, 3 LEVELS: 1 miljoen (€250), 3 miljoen (€3.000), 10 miljoen (€10.000) Iedere deelnemende locatie maakt kans! Bedrag is een donatie voor het gekozen goede doel aan Technogym producten. Prijzen winnen is natuurlijk mooi en we gaan sowieso voor de 1 miljoen MOVES, maar meer mensen in beweging brengen is uiteindelijk ons hoofddoel!!! 

Meer informatie of meedoen? Meld je hieronder aan:

Nieuws

 • Persconferentie 14 januari 2022

  Persconferentie 14 januari 2022 We hebben in de persconferentie de bevesti...

  Lees meer
 • kabinet besluit tot strenge lockdown

  kabinet besluit tot strenge lockdown   De maatregelen zijn...

  Lees meer
Meer nieuws
 • reclame1

  Gezond Gewicht

  Bereik met diverse programma’s een gezond gewicht en ontdek hoe voeding en leefstijl hieraan kunnen bijdragen

  Lees meer
 • reclame2

  Optimale Conditie

  Met behulp van professionele cardio-apparatuur en groepslessen werk je bij ons op een prettige manier aan een betere conditie

  Lees meer
 • reclame3

  Kracht

  Ontwikkel je lichaamskracht met behulp van zowel onze geavanceerde krachtapparatuur als onze vrije gewichten

  Lees meer
 • reclame 4

  Wellness

  Tijdens onze ontspannen yoga- en pilateslessen ontwikkel je naast sterke spieren ook een betere houding en souplesse

  Lees meer
 • Marleen

  "Een fijne sportschool met top begeleiding naar je doel, heel erg fijn! Goede motivatie om door te gaan!"

  Marleen
 • Gill

  "Supergezellige sportschool waar de mens op nummer één staat."

  Gill
 • Claudia

  "Een no-nonsense sportschool. Gezellig en een zeer professionele begeleiding. Voor elk wat wils, gewoon top!"

  Claudia
 • Joost

  "Een begrip in Hillegersberg-Schiebroek. De betere en hippe sportschool. Waar ook tijd is om te kletsen..."

  Joost
 • Laura Kateman

  "Fijne, onbedwongen sfeer die je zeker thuis laat voelen"

  Laura Kateman
 • Leonie Reijm

  "Onder begeleiding sporten & divers aanbod aan groepslessen"

  Leonie Reijm